AdBlock Detected

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor!

Ekibimiz bu web sitesinde kaliteli içerik üretmek için gerçekten çok çalışıyor ve reklam engellemeyi etkinleştirdiğinizi fark ettik. Reklam engelleyiciyi kapatarak içerik üretmeye devam etmemize destek olabilirsiniz.

Mikroişlemcilere Giriş

Merhaba arkadaşlar. Miktoişlemciler ile ilgili internette çokça videolu içerik bulunmakta, bende bu içeriklerden takip ettiğim bir kaçını daha rahat çalışabilmek adına doküman haline getiriyorum. Bu dokümanları da sizlerle paylaşacağım. Bu paylaşım serinin ilki olacak. İlk olarak assembly dili hakkında genel bilgiler verilecek daha sonraları konu ilerledikçe tek bir kaynaktan devam etmeyeceğim farklı kaynaklardan topladığım örnek kodlar ve anlatımları düzenleyip seri halinde buradan sizlere aktarmaya çalışacağım. Umarım sizler içinde benim içinde faydalı bir girişim olur.

.

.

.

.

.

.

.

İlgisini çeken arkadaşlar için kaynak olan içeriği de buradan paylaşıyorum.

Arkadaşlar bu paylaşımı faydalı bulduysanız lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşınız ve reklamlara yalnızca bir kez tıklayarak destek olmayı unutmayınız..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.