AdBlock Detected

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor!

Ekibimiz bu web sitesinde kaliteli içerik üretmek için gerçekten çok çalışıyor ve reklam engellemeyi etkinleştirdiğinizi fark ettik. Reklam engelleyiciyi kapatarak içerik üretmeye devam etmemize destek olabilirsiniz.

Elektrik Mühendisliğinin Temelleri | Soru Çözümü 1

Dostlar Merhaba,

Bu web sitesi üzerinden altı yıldır sizlere çeşitli paylaşımlar yapmaktayım. Sizlerden gelen talep ve uzun zamandır benimde aklımda olan YouTube projesine başlamış bulunmaktayım.

YouTube kanalımda web sitesinde bulunan ve bulunmayan sorulan videolu çözümleri ve anlatımları, Arduino videoları, çeşitli eğitim serileri (Altium Designer, Proteus, Canva, Python … gibi), çeşitli robot yapım videoları, sizden gelen soruların çözümleri, otomobil videolar, birlikte yürüteceğimiz (bitirme, proje, performans) videoları gibi pek çok çeşitli konuda videolar bulunacak. Aklımda pek çok fikir var, zaman içerisinde bunların hepsini sizinle paylaşma niyetindeyim. Bir yandan da YouTube’de paylaştığım soru çözümlerini ve projelerini web sitesi üzerinden sizlere duyurmaya çalışacağım.

Sözü fazla uzatmadan Elektrik Mühendisliğinin Temelleri dersi için hazırlamış olduğum soru çözümü video serisinin ilk videosunu aşağıda sizinle paylaşıyorum. Dostlar video ile ilgili görüşleriniz benim için çok önemli lütfen paylaşmaktan kaçınmayın. Çözülmesini istediğiniz soruları web sitesi üzerinden ya da mail adresim üzerinden bana iletebilirsiniz.

Eğer bana destek olmak isterseniz YouTube kanalıma abone olabilir ve diğer sosyal medya hesaplarımdan beni takip edebilirsiniz.

 

 

Diğer video derslere buradan ulaşabilirsiniz.

Bana ulaşın!

YouTube 

İnternet sitem

Instagram

LinkedIn

Twitter 

Facebook

Mail: oguzhnckmk@gmail.com

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.