AdBlock Detected

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor!

Ekibimiz bu web sitesinde kaliteli içerik üretmek için gerçekten çok çalışıyor ve reklam engellemeyi etkinleştirdiğinizi fark ettik. Reklam engelleyiciyi kapatarak içerik üretmeye devam etmemize destek olabilirsiniz.

Elektronik Devreler 1 Kapsamlı Soru Çözümü

Merhaba Arkadaşlar aşağıdaki ekte Elektronik 1 dersine ait 50 sayfa üzerinde soru çözümleri bulunmaktadır. Sınavlara hazırlanırken bolca soru çözmeniz hem bilgilerinizi pekiştirecek hemde sürenizi daha iyi kullanmanızı sağlayacaktır.

Arkadaşlar elimden geldiğince arşivimi temize çekip sizlerle paylaşmaya çalışıyorum ancak bazılarını vakit sıkıntısı nedeniyle eski haliyle paylaşmak durumunda kalıyorum. Yinede anlaşılmayan okunmayan yer olursa bana ulaşırsanız çözümler hakkında yardımcı olmaya çalışırım.

Dostlar destek vermek için lütfen paylaşımları sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı ihmal etmeyin. Yazılar ne kadar çok okunur beğenilirse bu benim için motivasyon kaynağı olmaktadır. Bu konuda sizden destek beklemekteyim.

Elektronik dersine ait diğer paylaşımlara buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer tüm ders notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bana ulaşın!

YouTube

İnternet sitem

Instagram

LinkedIn

Twitter 

Facebook

Mail: oguzhnckmk@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.