İletişim Tekniği Birinci Deney Cevapları

Merhaba arkadaşlar İletişim Tekniği dersi birinci deney (Genlik modülasyonu ve demodülasyonu) hazırlık sorularının cevapları aşağıdaki eklerde bulunmaktadır. Ayrıca harici link olarak uygulaması yapılacak olan iki deneyin matlab 2018 dosyası da bulunmaktadır.

Eğer bu paylaşımı faydalı buluyorsanız sosyal medya hesaplarınız paylaşarak destek vermeyi ihmal etmeyiniz. Ayrıca olumlu yada olumsuz yorumlarınızı eklemeyi unutmayınız.

Hazırlık sorularının cevapları fotoğraf olarak

Cevaplar pdf dosyası olarak

Çizimlerin görselleri

Sistem rar. dosyası olarak kabul etmediği için dosya.co sitesine upload yaptım aşağıdaki linkten hazır dosyaları buradan indirebilirsiniz.

 

linke tıkladığınızda açılan sayfada yeşil dosyayı indir yazısına tıklayın o reklam içeriğidir. Sayfayı aşağıya çektiğinizde reklam bölümünün hemen altında 5 sn beklediğinizde asıl tıklamanız gereken Dosyayı İndir yazısı aktif olacaktır oraya tıklayarak dosyayı bilgisayarınıza yada telefonunuza indirebilirsiniz.

 

Paylaşımlardan daha hızlı şekilde haberdar olmak için siteye abone olmayı ve sosyal medya hesaplarımı takip etmeyi ihmal etmeyiniz.

One thought on “İletişim Tekniği Birinci Deney Cevapları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.