İLETİŞİM

Dostlar gmailden soru göndermeden önce sorularınızı sitedeki SORU&CEVAP bölümünden paylaşmanızı rica ediyorum.

Bu işlemi yapabilmek için üye olup, giriş yapmalısınız. Sonrasında herhangi bir hata çıkmamaktadır. Sizden bunu rica etmemin sebebi ilk olarak ben her soruyu çözebilecek yeterlilikte değilim sorularınız geldikçe o konulara tekrar çalışıyorum ve mailden gelen sorulara yetişebilecek vakte sahip değilim, ikincisi ise birbirinize yardım edebilme imkanınızın oluşmasını istemem.

Sınavlarınız için lütfen sizin yerinize sınava girmemi teklif etmeyin böyle bir uygulama yapmıyorum. Yalnıza sınav sorularınız haricinde bir sorunuz olursa çözemediğiniz kısımlarda sizlere elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. 

Eğer herhangi bir proje yaptırmak, kart tasarlatmak yada buna benzer bir hizmet almak isterseniz mail atarken lütfen konunun ne olduğunu, istediğiniz kartın, projenin vs “kesin” özelliklerinin ne olması gerektiğini ve  bu hizmet için ne kadarlık bir bütçe ayırmak istediğinizi mailinizde bildirirseniz sizlere geri dönüş sağlarken çok daha hızlı olabilirim ve daha sağlıklı bir iletişim sürdürebiliriz. 

oguzhnckmk@gmail.com

adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz..