AdBlock Detected

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor!

Ekibimiz bu web sitesinde kaliteli içerik üretmek için gerçekten çok çalışıyor ve reklam engellemeyi etkinleştirdiğinizi fark ettik. Reklam engelleyiciyi kapatarak içerik üretmeye devam etmemize destek olabilirsiniz.

Kablosuz elektrik iletimi(proje)

Merhaba dostlar. Aşağıdaki ekte Kablosuz elektrik iletimi bitirme proje konusu için örnek bir bitirme dosyası örneği bulunmaktadır. Bu paylaşımlar buradaki bilgileri direkt olarak kopyalamanız için değil sadece sizlere bir ön bilgi olması ve yol göstermesi amacıyla yapılmaktadır. Burada bulunan bilgileri direkt olarak kopyalayıp herhangi bir atıf yapmadan kullanmanız mesleki etik ve iş ahlakı açısından uygun olmayacaktır. Ayrıca buradaki kaynaktaki veya herhangi bir kaynaktaki yazıları direk olarak kullanmanız durumunda bitirme dosyanız komisyon tarafından kabul görmeyecektir.

Not: Dosyalar Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölüm sayfasından direkt olarak alınmış olup dosya üzerinde herhangi bir değişiklik yapılmamıştır.

Arkadaşlar bu paylaşımı faydalı bulduysanız lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşınız ve destek olmayı unutmayınız..

2 thoughts on “Kablosuz elektrik iletimi(proje)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.