AdBlock Detected

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor!

Ekibimiz bu web sitesinde kaliteli içerik üretmek için gerçekten çok çalışıyor ve reklam engellemeyi etkinleştirdiğinizi fark ettik. Reklam engelleyiciyi kapatarak içerik üretmeye devam etmemize destek olabilirsiniz.

0 filmi için yeni fragman yayınlandı

Korku ve gerilim okurlarının koleksiyonundan eksik olmayan bir başyapıt daha beyaz perdeye aktarılıyor.

Stephen King‘in efsanevi romanı 0‘dan hayat bulan sinema filminin yeni fragmanı yayınlandı.

1986 yılında yayımlanan ve o günden bu güne kadar güncelliğini korumayı başaran bir Stephen King başyapıtı olan 0 filmi şimdi de kendini beyaz perdede göstermeye hazırlanıyor.

İlk olarak 1990 yılında mini bir dizi olarak ekranlarda boy gösteren yapıt şimdilerde Andrés Muschietti yönetmenliğinde beyaz perdeye aktarılıyor. İlk fragmanın Mart ayında yayınlandığı filmin ikinci fragmanı da sevenleriyle paylaşıldı.

Filmde, ABD’nin Maine eyaletinde, küçük bir kasabada yaşayan “The Losers Club” adıyla anılan 7 kafadar çocuk başrolde. Diğer çocuklar tarafından dışlanan bu grup, olağan sorunların yanında yaşlarının getirdiği ergenlik sorunlarıyla uğraşırken diğer bir yandan da Bill Skarsgård tarafından canlandırılan palyaço kılığında dehşet saçan iblis Pennywise ile uğraşıyorlar.

Palyaçodan kurtulmak için birbirlerine destek olmak zorunda olan 7 kafadarın başlarından geçenlerin aktarıldığı film bizleri 1957 – 58 yıllarına götürüyor. Filmin devamının geleceği ve devam filminde konunun olayların 30 yıl sonraki döneme yansımanın olacağı belirtiliyor.

0 yada orijinal ismiyle It‘nin başrollerinde Bill Skarsgård, Jaeden Lieberher, Jeremy Ray Taylor, Sophia Lillis, Finn Wolfhard, Wyatt Oleff ve Chosen Jacobs gibi oyuncular yer alacak. Son olarak film Eylül’de izleyicilerle buluşacak, şimdiden iyi seyirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.