AdBlock Detected

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor!

Ekibimiz bu web sitesinde kaliteli içerik üretmek için gerçekten çok çalışıyor ve reklam engellemeyi etkinleştirdiğinizi fark ettik. Reklam engelleyiciyi kapatarak içerik üretmeye devam etmemize destek olabilirsiniz.

Devreler 1 Örnek Defterler

İyi akşamlar arkadaşlar sizinle Devreler 1 dersinin geçmiş yıla ait iki adet defter paylaşıyorum farklı örnekler açısından faydalı olacağını düşündüm. Ayrıca defterinde eksik olan arkadaşlarında işine yarayacağı kanaatindeyim.

Sizlerde elinizdeki çıkmış soruları, çalışmaları, notları, defterleri kısaca paylaşılmasını istediğiniz tüm içerikleri mail yoluyla bana iletip paylaşılmasını ve belki başka arkadaşlarımıza faydalı olmamıza yardımcı olabilirsiniz.

NOT: Yüklenen dosyalar PDF formatındadır dosya boyutları büyük oladuğu için tarayıcıda ön yükleme oluşma işlemi uzun sürebilir ekrandaki linklere tıklayarak ön yüklemeleri görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

 

Bu paylaşımı faydalı buluyorsanız daha çok kişiye ulaşması için sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak destek olabilirsiniz..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.