AdBlock Detected

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor!

Ekibimiz bu web sitesinde kaliteli içerik üretmek için gerçekten çok çalışıyor ve reklam engellemeyi etkinleştirdiğinizi fark ettik. Reklam engelleyiciyi kapatarak içerik üretmeye devam etmemize destek olabilirsiniz.

Elazığ havalimanı stajı

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki ekte elektrik elektronik mühendisliğine ait staj defteri örnekleri bulunmaktadır. Buna benzer bir kaç paylaşımım daha olacaktır. Bu paylaşımlar size fikir vermesi ve görmediğiniz konular varsa görmeniz içindir. Dosyada yazan bilgileri direk olarak kendi staj defterinize yazmak hem size bir katkı sağlamayacaktır hemde etik bir davranış olmayacaktır.

Arkadaşlar bu paylaşımı faydalı bulduysanız lütfen sosyal medya hesaplarınızda paylaşınız ve destek olmayı unutmayınız..

Stajlarla ilgili farklı bilgi ve örnek defterlere buradan ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Elazığ havalimanı stajı

  1. Merhaba, paylaşımınızın verimli olmasını ümit ederek naçizane bir öneride bulunmak istiyorum. Sadece staj defteriniz yerine bir miktar da olsa şirket, şehir ve stajınızın verimi hakkında bilgi vermeniz çok daha güzel olabilir. Genelde fotoğraf çekmeye izin verilmez ama varsa görseller de paylaşımınızın verimini artıracaktır.

    Teşekkürler…

    1. Öncelikle görüş bildirdiğiniz için teşekkür ederim. En kısa sürede yazıyı güncelleyerek elimdeki ek bilgi ve fotoğrafları da yazıya ekleyeceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.