AdBlock Detected

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor!

Ekibimiz bu web sitesinde kaliteli içerik üretmek için gerçekten çok çalışıyor ve reklam engellemeyi etkinleştirdiğinizi fark ettik. Reklam engelleyiciyi kapatarak içerik üretmeye devam etmemize destek olabilirsiniz.

Elektronik 2 Çalışma Soruları 1

Merhaba arkadaşlar aşağıda ki pdf ekinde elektronik 2 dersine ait dört adet çözümlü soru bulunmaktadır. Sorular BJT – FET transistörün AC analizi ve katlı yükselteçlerle ilgilidir.  Anlaşılması kolay olması açısından örnekler adım adım çözülmüştür yinede anlaşılmaması halinde yorum yazarak bildirebilirsiniz en kısa sürede düzenleme yapılacaktır. İyi çalışmalar dilerim.

 

 

Arkadaşlar bu paylaşımı faydalı bulduysanız daha çok kişiye ulaşmamız için gönderiyi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı unutmayınız.

2 thoughts on “Elektronik 2 Çalışma Soruları 1

  1. Soru çözümleriniz faydalı oluyor hocam. 5 sorum var çözemediğim yardımcı olabilir misiniz acaba

    1. sorularınızı buradan “http://oguzhancakmak.com.tr/questions/” yönlendirebilirsiniz ben elimden geldiğince bakmaya gayret ediyorum belki bilgi sahibi başka bir arkadaş da yardımcı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.