AdBlock Detected

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor!

Ekibimiz bu web sitesinde kaliteli içerik üretmek için gerçekten çok çalışıyor ve reklam engellemeyi etkinleştirdiğinizi fark ettik. Reklam engelleyiciyi kapatarak içerik üretmeye devam etmemize destek olabilirsiniz.

Elektronik 2 Komple Defter Notu

Merhaba dostlar. Aşağıdaki dosyada Elektronik 2 derslerine ait defter notu bulunmaktadır. Derslere hazırlıklı gelmeniz ve sınavlara çalışırken sizlere ek kaynak olması açısından faydalı olabileceğini düşünüyorum. 

 

Bölüm 1:

 

Bölüm 2:

 

Bölüm 3:

 

Bölüm 4:

 

 

 

 

Diğer ders notu paylaşımlarına buradan ulaşabilirsiniz.

         

 

 

          Arkadaşlar bu paylaşımı faydalı bulduysanız arkadaşlarınızla ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşmayı ihmal etmeyiniz. Ayrıca paylaşılmasını istediğiniz konuları bana SORU & CEVAP bölümünden ya da  İLETİŞİM kısmından formu doldurarak iletebilirsiniz. Son olarak bana destek olmak için sosyal medya hesaplarımdan özellikle YouTube , LinkedIn ve diğer hesaplarımı takip edebilirsiniz. Instagram , Twitter , Facebook

4 thoughts on “Elektronik 2 Komple Defter Notu

    1. sorularınızı buradan “http://oguzhancakmak.com.tr/questions/” yönlendirebilirsiniz ben elimden geldiğince bakmaya gayret ediyorum belki bilgi sahibi başka bir arkadaş da yardımcı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.