AdBlock Detected

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor!

Ekibimiz bu web sitesinde kaliteli içerik üretmek için gerçekten çok çalışıyor ve reklam engellemeyi etkinleştirdiğinizi fark ettik. Reklam engelleyiciyi kapatarak içerik üretmeye devam etmemize destek olabilirsiniz.

Genius (2017)…

 National Geographic kanalında yayınlanması planlanan yeni dizi Genius , her bir sezon bilinen bilim insanlarının mucitlerin dahilerin yaptıklarından önceki halk arasında ”aydınlanma” evresi de denen erken yaşantıları üzerinde daha çok durmayı planlayan dizi Walter Isaacson’nın biyografi tarzındaki “Einstein: Yaşamı ve Evreni” isimli kitabından uyarlanarak karşımıza çıkmayı hedefliyor !

Biyografi , dram ve tarih tarzında olacak olan Genius’ un ilk sezonu için konusunu işleyeceği bilim insanı … dahi…  mucit… devrine damgasını vurmuş ünlü fizikçi “Albert Einstein” dan başkası değildir.

Sezonluk 10 bölüm yayınlanması hedeflenen dizi Einstein’ ın babasıyla olan mücadelesi olsun zor evliliği olsun zor yaşantısını bizlere yansıtmakla beraber ilk sezonunda Einstein’ ın bilinen bilimi zorlayan bilimsel çalışmalarınıda sunacaktır.Ünlü fizikçiyi ekranlara yansıtırken karşımızda Geoffrey Rush buluncak ve Ron Howard gibi mükemmel yapıtlara imza atmış bir yönetmende cefası…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.