AdBlock Detected

Bir reklam engelleyici kullanıyorsunuz gibi görünüyor!

Ekibimiz bu web sitesinde kaliteli içerik üretmek için gerçekten çok çalışıyor ve reklam engellemeyi etkinleştirdiğinizi fark ettik. Reklam engelleyiciyi kapatarak içerik üretmeye devam etmemize destek olabilirsiniz.

The Punisherden İlk Fragman

          Son zamanların en kaliteli içerik üreticilerinden Netflix, Marvel evreninin efsanevi karakterlerini dizi yapıyor. Frank Castle’in hikayesini anlatacak olan diziden ilk fragman da geldi.

          

          Süper kahraman film ve dizilerinin çok tuttuğu günümüzde Marvel’in sert karakterlerinden biri daha Netflix ile ekranlarımıza misafir olmaya geliyor.

          Netflix Marvel kahramanlarına çektiği dizlere bir yenisini daha ekliyor. Daredevil, Jessica Jones, Luke Kage ve Iron Fist dizilerinden sonra The Punisher’la karşımıza tekrar çıkan Netflix, Bizlere Frank Castle’in hayat hikayesini aktarıyor.

          Ailesi öldürüldükten sonra adalet için New York’u suçlulardan kendi yöntemleriyle temizlemeye çalışan Frank Castle, daha önce iki kez sinema filmleriyle karşımıza çıkmıştı. Çizgi romana göre eski bir polis olan Castle, dizide ise eski bir özel kuvvetler askeri olarak canlandırılmış.

          Senaryosu Steve Lightfoot tarafından yazılan The Punisher, çeşitli filmlerden ve The Walking Dead dizisinden de tanıdığımız psikopat polis memuru Jon Bernthal  tarafından canlandıracak. Ebon Moss-Bachrach, Amber Rose Revah, Paul Schulze ve Michael Nathanson gibi isimlerinde yer alacağı yapımın ise henüz yayın tarihi netlik kazanmış değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.